Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde tarlasına kendi imkanlarıyla hobi amaçlı 300 metrekare sera kuran Mesut Kolay Bulgaristan’dan 9 yıl önce getirdiği ata tohumlarıyla organik sebze yetiştiriyor.
![Pazaryeri’nde serasında yetiştirdiği domatesler şaşırtıyor](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2023/08/473fc49de798c514c8197f36c88ca86f-1024x768.jpeg)
Pazaryeri ilçesine bağlı Gümüşdere köyünde kurduğu serada domates, patlıcan, salatalık, kabak, biber yetiştiren Mesut Kolay yetiştirdiği sebzelerin tohumlarından her yıl yeni fideler üretirken, serasında ve tarlasında hiçbir zaman suni gübre kullanmadığını sebzelerinde doğal hayvan gübresi kullandığını belirtti.
![Pazaryeri’nde serasında yetiştirdiği domatesler şaşırtıyor](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2023/08/b656180573ded9e1c5a07426b79bdc2a-1024x768.jpeg)
Ürettiği sebzeleri kendi ihtiyacı için kullanan ve komşularıyla paylaşan Kolay, köylerinde hava şartları dolayısıyla çok zirai don ile karşılaşıldığını ve sebzelerinin yandığını bu nedenle tarlasına sera kurduğunu söyleyen Kolay, “Ata tohumları seramıza dikkat. Bunların özelliği yetişince büyük olması. Geçen yıl 1 kilo 500 gramlık domates yetiştirdim. Bu yıl nasip olursa 1 kilo 700 gram hedefim. Bunun yanında salatalık ve biberler var. Salatalık fidelerinde bir tanesinde 50’ye yakın mahsul çıkıyor. Burada koyun gübresi kullanıyorum ve her şey organik” dedi.
![Pazaryeri’nde serasında yetiştirdiği domatesler şaşırtıyor](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2023/08/dd3ef8e226c26e884b66ee6a4b1dc9bf-1024x683.jpg)
![Pazaryeri’nde serasında yetiştirdiği domatesler şaşırtıyor](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2023/08/92ac74ff67cea3f6db19896e9fd70361-1024x683.jpg)
Bu Haber Pazaryeri Gündem Tarafından Servis Edilmiştir www.pazaryerigundem.com