Bilecik’te 2023 Camiler ve Din Görevlileri Haftası, Şehitlik ziyaretiyle başladı.
Bilecik Müftülüğüne bağlı Kayıboyu 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri, Bilecik Şehitliğini ziyaret ederek, dua ettiler.
![Minik Kur’an Kursu Öğrencileri Bilecik Şehitliğini, Ziyaret Etti](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2023/10/97079af41bc895a036af3c468465d62d.jpg)
Öğrenciler, İl Müftüsü Ali Erhun, Müftü Yardımcısı Hatice Geçgelen, Şube Müdürü Şaban Çağlar ve Kurs Öğreticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette, kurslarında öğrendikleri Fatiha ve İhlas surelerini okudular.
![Minik Kur’an Kursu Öğrencileri Bilecik Şehitliğini, Ziyaret Etti](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2023/10/2f1d63d4f59d763636816fd148726676.jpg)
Şehit Ayhan Ünver ve Şehit Mesut Bilir’in kabri başında toplanan minikler, İl Müftüsü Ali Erhun’un yaptığı duaya amin diyerek ellerini semaya açtılar.
![Minik Kur’an Kursu Öğrencileri Bilecik Şehitliğini, Ziyaret Etti](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2023/10/f99cb292e86a95a56107b85992eaa8a3.jpg)
www.pazaryerigundem.com