Bilecik’in kırsalında tamamlanan asfalt yol çalışmaları İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve ekipleri tarafından yerinde incelendi.
Bilecik’te İl Özel İdaresi’nin 2023 yılı KÖYDES çalışmaları ve yatırım programı kapsamında; Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince yapımına başlanmış olan Medetli-Üyük ve Tongurlar yollarında tamamlanan BSK Kaplama çalışmaları değerlendirildi.
Genel Sekreter Seda Bayrakçı Üyük, Tongurlar’da köy muhtarları, Gölpazarı İl Genel Meclis Üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi.
![Bilecik kırsalına Özel İdare’den yerinde inceleme](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2023/09/2452fee413f58bb9509e88d80d4b9f8d.jpg)
Tamamlanan 6 bin metre Üyük ve 4 bin metre Tongurlar yollarında incelemelerde bulunan ekipler, kullanıma açılan yolların vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.
![Bilecik kırsalına Özel İdare’den yerinde inceleme](https://pazaryerigundem.com/wp-content/uploads/2023/09/698564d9c5a7b9b4ca14287c97b6103f.jpg)
Bu Haber Pazaryeri Gündem Tarafından Servis Edilmiştir www.pazaryerigundem.com