AKP’li vekilden tokat gibi cevap


0

BEĞENDİM

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Yerel Haber sitelerinde CHP Milletvekili Yaşar Tüzün’ün Bilecik-Yenişehir yolu hakkında yaptığı açıklamaları sonrası sessizliğini bozdu.

Bilecik’te yerel haber sitelerinde yer alan CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’ün Yenişehir Bursa otoyolu haberi sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, yüzde 95’i tamamlanmış Bilecik Yenişehir yolunun emek haksızlığı yapılarak açılma planları kuruluyor. Siz önce yönetimlerinizde olan belediyelerin yollarını yapmanızı tavsiye ederim” ifadesinde bulundu.

Selim Yağcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bilecik CHP milletvekili sayın Yaşar Tüzün bazı yayın organlarında emek haksızlığı yaparak yüzde 95 i bitmiş ve bir an önce bitmesi içinde çalışılan Yenişehir-Bilecik yolunun açılış planlarını kuruyor. Öncelikle Genel Başkanı gibi yıkma değil hiç olmazsa yapmayı düşündüğü için kutluyorum. Ama zaten bitmek üzere olan bir yolun emeğinin üzerine konma hevesini de kınıyorum. İnşallah biz binlerce km yaptığımız yollar gibi Yenişehir-Bilecik yolunu da bitireceğiz ve açılışını milletimiz ile birlikte gerçekleştireceğiz. Ben Sayın Tüzün’e önce yönetimlerinizde olan belediyelerin yollarını yapmasını tavsiye ederim” dedi.

AKP’li vekilden tokat gibi cevap
AKP’li vekilden tokat gibi cevap

www.pazaryerigundem.com


Back To Top