Rektörler Küçükelmalı Tabiat Parkına hayran kaldı


0

BEĞENDİM

Batı Karadeniz Üniversiteler Birliği dönem toplantısı için Bilecik’e gelen Üniversitelerin Rektörleri ve Öğretim Görevlileri toplantı sonrası Pazaryeri ilçesinde bulunan Küçükelmalı Tabiat Parkını gezdi.

Bilecik’in doğa harikası Küçükelmalı Tabiat Parkında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir ve Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in misafiri olan rektörler Tabiat Parkının gölet etrafında bulunan yürüyüş yolunun kısa parkuru olan 4 kilometrelik alanda yürüyüş gerçekleştirdi.

Değerli hocalarımızı ilçemizde ağırlamaktan onur duyduk diyen Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir’e Pazaryeri ilçesinin tanıtımının da büyük rol üstlendiğini söyleyerek Pazaryeri ilçesine katkılarından dolayı ve destekleri için teşekkür etti.

Başkan Tekin, “Küçükelmalı Tabiat Parkımızda birçok ilimizin Üniversite Rektörlerini ve öğretim görevlilerini ağırladık. Tabiat Parkımızı ve ilçemizi onlara tanıtma fırsatı bulduk. Üniversitelerin Akademik ve idari personellerini Pazaryeri ilçemizde ağırlamaktan çok mutlu olduk” diye konuştu.

Küçükelmalı Tabiat Parkındaki doğa yürüyüşüne Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Çağlar, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ve Üniversitelerin öğretim görevlileri katıldı.

Rektörler Küçükelmalı Tabiat Parkına hayran kaldı

www.pazaryerigundem.com


Back To Top