GELECEK PARTİSİNDEN AFYONLU KADINLARA ÇAĞRI,


GELECEK PARTİSİNDEN AFYONLU KADINLARA ÇAĞRI,

0

BEĞENDİM

Gelecek Partisi’nden Afyonlu Kadınlara Çağrı: “Birlikte Geleceği Şekillendirelim”

Gelecek Partisi Afyonkarahisar İl Teşkilatı, kentte yaşayan ev kadınlarına önemli bir davette bulunuyor. Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş , Afyonlu ev kadınlarını bir araya gelerek şehrin geleceğine yön vermeye çağırıyor. Gelecek Partisi’nin kadınlara verdiği değeri vurgulayan açıklamada, Afyon’un zorlu tarihinde direnç ve sabır gösteren kadınlarının bu ülkenin temel taşlarından olduğu hatırlatılıyor.

Yıllardır iktidardaki AKP’nin “emeklilik” vaatleriyle ev kadınlarını oyaladığına dikkat çekilen açıklamada, bu vaatlerin özellikle seçim dönemlerinde tekrarlandığı belirtiliyor. Gelecek Partisi, kadınların bu aldatıcı sözlere kanmaması gerektiğini vurgulayan bir çağrıda bulunuyor ve zamanın birlikte hareket etme zamanı olduğunu ifade ediyor.

Geçmişte verdiği sözleri tutmuş olan Gelecek Partisi’nin lideri Ahmet Davutoğlu, kadınların emeklilikleri ve gelecekleri konusunda taahhütlerde bulunuyor. Parti, sadece söz vermekle kalmayıp, Afyonlu kadınların gerçek emekliliğini sağlamak için gerekli adımları atacaklarını açıklıyor. Bu amaç doğrultusunda, tüm Afyonlu kadınlar Gelecek Partisi çatısı altında birleşmeye davet ediliyor. Açıklamada, Afyon’un çilekeş annelerine seslenilerek, beraber bu memleket için çalışma ve değişim yaratma çağrısında bulunuluyor.

Bu Haber https://www.yurticihaberler.com/ haber sitesinden eklenmeiştir


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top